Mūsų darželis organizavo respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų virtualių fotografijų parodą  ,,Gimtasis miestas vaiko akimis“. Kviečiame pasižiūrėti ir išsirinkti kur vasarą keliausite. Ačiū visoms įstaigoms prisijungusiems prie mūsų projekto. 

Visas jūsų užfiksuotas akimirkas kviečiame pažiūrėti čia:     https://fb.watch/4qQVanTpN3/

 

Anykščių vaikų lopšelio-darželio ,,Žiogelis” virtuali fotografijų paroda ,,GIMTASIS MIESTAS VAIKO AKIMIS”

Parodos nuostatai

 

TĖVELIŲ DĖMESIUI  !

 

 

Kadangi  nuo 2021 m. sausio 1 d.  padidėjo socialinės paramos išmokų rodiklio dydis, tai nuo 2021 m. sausio 1 d. ugdymo reikmėms reikės mokėti 6,00 Eur. ( buvo 5,85 Eur.)

 

 Įvertinusi šalyje susiklosčiusią epidemiologinę padėtį ir nepakankamai sumažėjusį gyventojų mobilumą, Vyriausybė pirmadienį nutarė pratęsti karantino režimą iki  2020 m. gruodžio  31 d. 24:00 val. ir numatė daugiau apribojimų.

Naujų apribojimų numatyta švietimo veiklos organizavimo ir vykdymo srityje. Ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo programas rekomenduojama lankyti tik tiems vaikams, kurių tėvai (įtėviai, globėjai) neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu.

Mieli tėveliai,

atsižvelgdami į susiklosčiusią situaciją,  prašytume nevesti  tų vaikučių, kurių tėveliai nedirba   ir būna namuose. Ir visų kitų, kurie gali  pabūti namuose ir  užtikrinti visų mūsų saugumą ir sveikatą.

Dėkoju už Jūsų supratimą ir linkiu būti sveikiems.

Direktorius

 

Anykščių vaikų lopšelis – darželis „Žiogelis“ dalyvauja projekte „Aš judu ir tave kviečiu“

Anykščių vaikų  lopšelis – darželis ‚Žiogelis“ dalyvavo Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos organizuotame 2020 m. Sporto rėmimo fondo projektų atrankos konkurse veiklos srityje „Fizinio aktyvumo veiklos, skatinančios fizinio aktyvumo plėtrą“ ir gavo finansavimą. Darželis nuo 1999 m. yra sveikatą stiprinančių mokyklų tinkle. Vilniaus Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos Centro Sveikatos stiprinančių mokyklų vertinimo komisija mūsų sveikatos stiprinimo ir grūdinimo programos veiklą ,,Noriu augti sveikas 2017-2021 m.” įvertino II lygiu.

Nuo š. m. rugsėjo pirmos dienos darželyje dirba kūno kultūros mokytoja, gerai išmananti savo darbą, naudojanti šiuolaikines ugdymo priemones, nebijanti netradicinių ugdymo metodų, mokanti ir gebanti išradingai bendrauti su vaikais. Kūno kultūros mokytoja dirba kryptingai, planuotai, su visa darželio bendruomene. Kiekvieną dieną darželyje vedamos mankštos, joga, kūno kultūros pamokos vaikams. Visą rudenį vaikams buvo vedamos dviračių treniruotės lauke. Taip pat darželinukai mokosi krepšinio pagrindų: mokosi varytis kamuolį, perdavimus, mesti į krepšį ir t. t.   Stengiamės, kad ir darželio darbuotojai kryptingai įsitrauktų į sporto veiklas, vykdomas darželyje. Norime, kad įstaigos darbuotojai būtų sveiki ir darbingi, todėl 2 kartus per savaitę yra vedama joga suaugusiems.

Džiaugiamės, kad laimėję projektą, galime atnaujinti ir savo sportinę bazę. Darželio sporto salėje ištiesta nauja danga (tatamis), nupirkta daug sporto priemonių – gimnastikos kilimėliai, gimnastikos lankai ir lazdos, krepšinio ir futbolo kamuoliai, krepšinio stovas, lankai, tinkleliai, sportinė apranga vaikams ir suaugusiems, batutai su rankenomis. Taip pat lauke bus pastatyti daugiafunkciniai lauko treniruokliai vaikams bei suaugusiems, įleidžiamas batutas, stovai dviračiams. Ypatingai vaikams patinka sportuoti ant batutų. Tai pati įdomiausia ir smagiausia veikla.

Organizuojamoms sporto šventėms ir varžyboms yra nupirkti apdovanojimai – taurės ir medaliai, popierius diplomams.

Mūsų auklėtiniai turės galimybę mokytis plaukti Anykščių baseine „Bangenis“, į kurį galės vykti net 40 kartų. Baseine vaikai mokysis plaukti, grūdinsis, džiaugsis kitais vandens teikiamais malonumais. Plaukti vaikus mokys profesionali plaukimo trenerė.

Visi puikiai žinome, kad šiuolaikiniams vaikams trūksta judėjimo. Vaikai per daug laiko praleidžia prie technologijų. Mažai judant, nesivysto jų koordinacija, raumenys, motoriniai įgūdžiai ir vaikai nesugeba atlikti tokių paprastų judesių, kaip pašokti, peršokti, todėl vaikams būtina užsiimti aktyvia veikla. Tai gali būti ir jų pamėgti judrūs žaidimai kieme, važinėjimas riedučiais, dviračiu.

Svarbu pratinti vaikus prie sporto jau nuo mažens, rodyti pavyzdį, sportuoti kartu su vaiku. Juk esama daug aktyvaus poilsio formų, kiekvienas gali pasirinkti sau ir savo vaikams priimtiniausią. Tėvams derėtų paaiškinti vaikui, kad sportas – gera ir naudinga laisvalaikio leidimo priemonė.

Tad būkime visi sveiki ir aktyvūs !!!

Projektas „Aš judu ir tave kviečiu“ yra bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja  Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

 

 

INFORMACIJA BENDRUOMENEI APIE COVID-19

 NVSC Algoritmai

 

Tėveliai atvesdami vaikus, turi dėvėti kaukes ir dezinfekuoti rankas (tambūruose kabo dezinfekavimo skystis).

 

 


DĖL VAIKŲ PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ ŠVIETIMO ĮSTAIGOSE ORGANIZAVIMO 

OV_NVS_lv_2020_08_14_v3

OV_IPU_organizavimo_pr_2020_08_14_v2

OV_NVS_pr_2020_08_14_v3

OV_IPU_organizavimo_lv_2020_08_14_v2

Dėl vaikų priežiūros paslaugų organizavimo karantino metu

Kvietimas tėvams

Prašymas dėl vaiko priežiūros paslaugų

Įsakymas

 

 

LIETUVOS RESPUBLIKOS ŠVIETIMO, MOKSLO IR SPORTO MINISTRAS ĮSAKYMAS DĖL ŠVIETIMO, MOKSLO IR SPORTO MINISTRO 2019 M. BALANDŽIO 15 D. ĮSAKYMO NR. V-413 „DĖL 2019–2020 IR 2020–2021 MOKSLO METŲ PRADINIO UGDYMO PROGRAMOS BENDROJO UGDYMO PLANO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO

 

LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖ PASITARIMO PROTOKOLAS