PSICHOLOGINĖ PAGALBA UKRAINIEČIŲ PABĖGĖLIŲ ŠEIMOMS ANYKŠČIUOSE!

Nuo š. m. spalio 3 d. Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Lietuvos psichologų sąjunga pradeda bendrą psichologinės pagalbos projektą ukrainiečiams. Pagalba skirta nuo karo Ukrainoje pabėgusiems asmenims, šeimoms, nelydimiems nepilnamečiams, išgyvenusiems daug trauminių patirčių, taip pat globos įstaigoms ar asmenims, globojantiems ukrainiečius vaikus.

Lietuvos psichologų sąjunga, vykdydama Rotary International apygardos 1462 finansuojamą projektą „Psichologinė pagalba ukrainiečių pabėgėlių šeimoms“, siekia plėsti šias paslaugas karo pabėgėliams iš Ukrainos, vaikus globojančioms įstaigoms bei šeimoms. Tuo pačiu projektas atveria galimybę Lietuvoje apsistojusiems ukrainiečiams psichologams įsilieti į Lietuvos darbo rinką ir padėti savo šalies žmonėms įveikti sunkiausius karo sukeltus traumuojančius išgyvenimus.

Psichologinę pagalbą teiks vaikų psichologė Olena Bargan, taip pat su savo vaikais turėjusi trauktis iš karo niokojamos šalies, šiuo metu gyvenanti Anykščiuose. Psichologė įvardijo, kad, jai pačiai gavus prieglobstį ir patyrus jos šeimą priglaudusių lietuvių  rūpestį, labai prasminga padėti savo tautiečiams, ypač patiems mažiausiems ir neturintiems ar netekusiems tėvų vaikams. Psichologė O. Bargan džiaugiasi galėdama tęsti savo ilgametį darbą su vaikais ir Lietuvoje teikti psichologinę pagalbą vaikams bei jais besirūpinačioms šeimoms.

Psichologo konsultacijos – nemokamos.

Kviečiame registruotis!

 

Psichologė Olena Bargan

Darbo laikas: kiekvieną pirmadienį ir antradienį, nuo 9 iki 17 val.

Darbo vieta: Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (I a., Užsiėmimų kab.),

adresu J. Biliūno g. 19, Anykščiai

Būtina išankstinė registracija tel. 8 640 47123 arba el. p. vsbiuras.anyksciai@gmail.com

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on pinterest